Jako firma Mat Transport rozpoczęliśmy działalność w 1987 roku w Krakowie. Specjalizujemy się w wynajmie autokarów, busów i wysokiej klasy samochodów osobowych. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi biurami podróży. Obsługujemy najwyższe urzędy państwowe, koncerny międzynarodowe i banki. W naszej ofercie znajduje się obsługa wycieczek, transfery lotniskowe, serwis transportowy w czasie trwania konferencji itp. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych, polskich i zagranicznych.

Tabor firmy Mat Transport to wyłącznie nowoczesne pojazdy z wyposażeniem gwarantującym najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Samochody osobowe, to limuzyny marki Audi, Mercedes i BMW. Oferujemy ich wynajem wraz z kierowcą. Busy marki Mercedes oraz autokary firm Setra, Neoplan, Mercedes i Iveco, którymi dysponujemy, to komfortowe pojazdy mogące zapewnić transport dla 5-50 osób.

Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem, daje to pewność dotarcia do celu w bezpieczny i przyjazny sposób. Kierowcy obsługujący klientów zagranicznych, posługują się językiem angielskim.

Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób (nr licencji 0001312) oraz certyfikat kompetencji zawodowej (nr 01301/F3/03).

Mirosław Mildner, Paweł MildnerPlansza informacyjna PFR